Новини

Новини УАБІ

Активісти УАБІ разом з волонтерами та симпатиками асоціації на чолі з президентом УАБІ Поліщуком М.Є. прийняла активну участь в інформаційно-оздоровчій акції «День здоров’я в Києві», заходи якої триватимуть на протязі всього квітня.

Новини

7 квітня в приміщенні Державної адміністрації Дніпровського району відбулася акція «Здоровий чиновник – успішна влада» в рамках якої проведені заходи по виявленню факторів ризику розвитку інсульту серед співробітників держадміністрації Дніпровського району.

10 квітня 2011 року Акція відбулася на Хрещатику поруч з будинком Київської міської державної адміністрації . Відкрила акцію Голова Управління охорони здоров’я КМДА Мойсєєнко Р.О.

Під час акції кияни та гості столиці змогли проконсультуватись щодо стану свого здоров’я з лікарями різних спеціальносте: ендокринологом, офтальмологом, стоматологом, санологом, дієтологом, невропатологом та іншими фахівцями. Отримати консультації стосовно можливостей оздоровлення, відмови від тютюнокуріння, схуднення, профілактики цукрового діабету, соціально небезпечних хвороб, вірусного гепатиту, захворювань горла, ознайомитись з роботою сімейних лікарів, клінік, дружніх до молоді, отримати поради досвідчених психологів.

Під парасолька з надписом «СТОП -ІНСУЛЬТ» небайдужі до свого здоров’я громадяни виміряли свій артеріальний тиск, проконсультувалися із з лікарями- неврологами, запитали порад стосовно реабілітації після інсульту головному неврологу м. Києва В.В. Кліменко. Не зважаючи на мокрий сніг та низьку температуру повітря багато людей прийняли участь увідкритих уроках гімнастики, спортивно-оздоровчої ходьби. Більше тисячі киян отримали інформаційні матеріали, поспілкувалися з медиками та спеціалістами з питань охорони здоров’я і , нарешті,згадали, що «в здоровому тілі – здоровий дух!»