Новини

Новини УАБІ

Всеукраїнська громадська організація «Українська Асоціація боротьби з інсультом» разом з Управлінням охорони здоров’я Дніпровської у м. Києві Державної адміністрації відкрила профілактично – освітню Школу «Стоп інсульт».

Новини

Існуюча на сьогодні система реабілітації хворих з такими захворюванням, як інсульт, є ефективної тільки при комплексному мультидисціплінарному підході. Наряду з медичною, фізичною та соціальною адаптацією повинна постійно проводитися роз’яснювальна інформаційно-просвітня робота з пацієнтами та їх родичами.

Інсульт на сьогодні залишається однією з найгостріших медико-соціальних проблем та завдає величезного економічного збитку суспільству: Однією із важливих причин, що впливають на смертність та інвалідизацію внаслідок інсульту є недостатня обізнаність населення щодо проблеми інсульту. Тому, в багатьох випадках хворі або їх родичі, запізно звертаються по допомогу, що ускладнює перебіг хвороби і обтяжує подальший процес реабілітації.

Головне завдання Школи «Стоп інсульт»– допомогти у вирішенні нагальних питань, що турбують людей після інсульту та їх рідних, надати знання з питань інсульту та його ускладнень, навчити правилам правильного догляду та реабілітації.

До роботи в Школі будуть долучатися фахівці фізичної реабілітації УАБІ.
Підготовлена програма для слухачів включає лекції та практичні заняття з пацієнтами та їх родичами. Всі слухачі Школи зможуть отримати навчальні матеріали, розроблені спеціалістами Українською Асоціацією боротьби з інсультом. Заняття у Школі будуть проводитися в Центральній районній поліклініці Дніпровського району (вул. Луначарського Слухачами зможуть стати всі бажаючи.