Новини

Новини УАБІ

29 жовтня – Всесвітній день боротьби з інсультом

Новини

Кожний шостий може стати жертвою інсульту: Щоб не стати наступним – треба діяти зараз!
З таким гаслом звернулася Всесвітня Асоціація боротьби з інсультом до громадян планети.
Кожну другу секунду у світі у когось виникає інсульт, і кожну шосту секунду чиєсь життя переривається в наслідок інсульту.
Щорічно від інсульту помирає більше людей ніж від СНІДУ, туберкульозу та малярії разом узятих. Інсульт не тільки причина смерті, а ще й серйозна причина функціональної неповноправності та втрати незалежності в повсякденному житті.
В Україні катастрофічні показники захворюваності та смертності від інсульту. Щорічно 100000 тисяч наших співвітчизників стають жертвами інсульту, кожний п’ятий помирає , а ще кожний п’ятий стає залежним від оточуючих інвалідом. 35 % з них – це люди працездатного віку.
Українська асоціація боротьби з інсультом підтримує ініціативу Всесвітньої організації боротьби інсультом і закликає всіх громадян звернути увагу на фактори ризику розвитку інсульту. Головний фактор ризику розвитку інсульту – неконтрольована артеріальна гіпертензія.
Контролюйте свій артеріальний тиск – звертайтесь до лікаря , якщо у вас тиск перевищує 140 на 90 мм рт ст. Знання про ознаки та фактори ризику інсульту – це ваше здоров’я , довголіття та повноцінне життя на довгі роки.
Для поширення знань про інсульт Українська асоціація боротьби з інсультом разом з Інсультним центром клініки Оберіг проводить Публічну Школу «Життя після інсульту» для тих хто переніс інсульт та їх родин. Щоб досягнути успіху в профілактиці інсульту ми створили спеціальний сайт для населення, який надасть більше інформації всім кого вона стосується www.uabi.org.ua.
Пам’ятайте! Інсульт не вибирає облич, чинів, посад! Кожний з нас може стати жертвою інсульту і це стане персональною трагедію і трагедією для родини . Подивіться у дзеркало- Ви побачите того , хто відповідає за те , щоб цього не сталося!